Witamy Państwa na stronie kieleckiego Centrum Okulistycznego Adama Rybowskiego.

Dzisiejsze Centrum Okulistyczne jest kontynuacją gabinetu okulistycznego, który powstał w 1988r. W latach 1993 – 2013 funkcjonował on przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach, a w sierpniu 2013 został przeniesiony na ulicę Warszawską 21.

W nowej klimatyzowanej siedzibie na 320 metrach kwadratowych do dyspozycji pacjentów są trzy nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie, gabinet leczenia zeza, pokój badań obrazowych (OCT, GDX Vcc) oraz salon optyczny dysponujący dużą ilością atrakcyjnych opraw okularowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów w 2016 roku uruchomiliśmy także salę operacyjną, w której przeprowadzamy zabiegi między innymi: cross-linking, laserowa korekcja wad wzroku, iniekcje doszklistkowe, zabiegi medycyny estetycznej (np. plastyka powiek górnych, dolnych, czy usunięcie zmarszczek). Przeprowadzamy również operację zaćmy.

W gabinetach okulistycznych używamy głównie urządzeń japońskich firmy Topcon – światowego lidera w produkcji urządzeń medycznych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, który pragnie stworzyć pozytywną, rodzinną atmosferę, w której każdy będzie czuł się swobodnie.

Do dzieci podchodzimy szczególnie delikatnie, by nie zrażać ich do kolejnych wizyt u innych lekarzy.

Z dużą dbałością i dokładnością wykonujemy prace optyczne, używając najwyższej klasy sprzętów japońskiej firmy TOPCON.

Uczestniczymy aktywnie w szkoleniach krajowych i zagranicznych, by poszerzać wiedzę o produktach, z którymi na co dzień pracujemy.

Serdecznie zapraszamy!