Medycyna estetyczna powiek

Wygląd okolic oczu znacznie wpływa na wygląd i pewność siebie. Dzięki nowym możliwościom medycyny estetycznej w zakresie odmładzania skóry wokół oczku można skorygować opadające powieki i zmarszczki okolicy oka, a do tego można skutecznie pobudzić procesy regeneracji. Medycyna estetyczna powiek zapewnia dziś takie efekty jak eliminacja nadmiaru skóry wokół oczu, uniesienie powiek, wygładzenie zmarszczek mimicznych oraz pobudzenie komórek skóry do regeneracji i wytwarzania włókien kolagenowych. Tym samym pacjent może się cieszyć świeżym spojrzeniem i młodym wyglądem przez długi czas.

Co ważne, medycyna estetyczna powiek umożliwia skorzystanie z niewinwazyjnych metod, na przykład z pomocą urządzenia Plexr możliwe jest wykonanie niechirurgicznego liftingu powiek, wygładzenia zmarszczek wokół oczu, a także redukcja zmarszczek wokół ust i uszu.

Każdy pacjent, którego interesuje medycyna estetyczna powiek, przechodzi dokładny wywiad, który pozwala zidentyfikowanie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Następnie przeprowadzany jest zabieg, zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, który nie sprawia zbędnego dyskomfortu pacjentom. Natomiast po zabiegu pacjent otrzymuje szczegółowe instrukcje na temat pielęgnacji pozabiegowej.

Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom w ciągu kilkudziesięciu minut można otrzymać efekt, który utrzyma się przez kilka lat. Bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych, wręcz innowacyjnych urządzeń medycznych, to najlepsza opcja dla większości osób, które chcą poprawić swój wygląd, a jednocześnie samopoczucie.

Nasza propozycja jest skierowana przede wszystkim do tych, którzy po pozbyciu się okularów i odzyskaniu dobrego wzroku, chcieliby zadbać również o okolice oczu, zapewniając sobie estetyczny wygląd twarzy. Opadające powieki, zmarszczki wokół oczu czy tez zmiany skórne nie muszą definiować wyglądu. Proste i bezpieczne procedury, przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy to najlepsze wyjście.